W poniedziałek, 4 listopada, odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka najmłodszej grupy - Jeżyków.

Maluszki wystąpiły śpiewając piosenki i recytując wiersze, a następnie zostały Pasowane na Przedszkolaka przez Panią Dyrektor.
Po uroczystości zjadły smakołyki przygotowane przez rodziców, za co serdecznie dziękują.

Witamy 🦔🦔 w gronie Przedszkolaków 🤗

 

 

Pasowanie Jeżyk...
Pasowanie Jeżyków
Pasowanie Jeżyk...
Pasowanie Jeżyków
Pasowanie Jeżyk...
Pasowanie Jeżyków
Pasowanie Jeżyk...
Pasowanie Jeżyków
Pasowanie Jeżyk...
Pasowanie Jeżyków
Pasowanie Jeżyk...
Pasowanie Jeżyków
Pasowanie Jeżyk...
Pasowanie Jeżyków
Pasowanie Jeżyk...
Pasowanie Jeżyków
Pasowanie Jeżyk...
Pasowanie Jeżyków