W poniedziałek, 4 listopada, odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka najmłodszej grupy - Jeżyków.
Maluszki wystąpiły śpiewając piosenki i recytując wiersze, a następnie zostały Pasowane na Przedszkolaka przez Panią Dyrektor.
Po uroczystości zjadły smakołyki przygotowane przez rodziców, za co serdecznie dziękują.
Witamy 🦔🦔 w gronie Przedszkolaków 🤗
